Ενδεικτική φωτο
Η φωτογραφία του προϊόντος είναι ενδεικτική, ενδέχεται να παρουσιάζει διαφορές.
ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
HP Envy x360 13 - Ryzen 7 - 16GB RAM - 512GB SSD
HP Envy x360 13 - Ryzen 7 - 16GB RAM - 512GB SSD
320,00€
- Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
- Κωδικός Προϊόντος: 7546
- SKU: SKU7546
- Κατηγορία: Μεταχειρισμένο/Used
Πωλούνται σύμφωνα με το άρθρο 52.
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 13.3" Flip Οθόνη Αφής |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντέλο | Ryzen 7 - 3700U |
| Ταχύτητα | 2.30GHz |
| Αριθμός Πυρήνων | 4 |
| Μνήμη | |
| Μέγεθος | 16GB |
| Τύπος | DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | |
| Χωρητικότητα | 512GB |
| Τύπος | SSD |
| Κάρτα Γραφικών | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντέλο | Radeon RX Vega 10 Graphics |
| Μνήμη | Ενσωματωμένη |
| Πολυμέσα | |
| Κάμερα | Ναι |
| Οπτικό μέσο | Όχι |
| Δίκτυα | |
| WiFi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Ethernet | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | |
| Έξοδοι Εικόνας | Thunderbolt |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 1 |
| Λειτουργικό Σύστημα | |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 |
| Εγγύηση | |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
HP Envy x360 13 - Ryzen 7 - 16GB RAM - 512GB SSD