Ενδεικτική φωτο
Η φωτογραφία του προϊόντος είναι ενδεικτική, ενδέχεται να παρουσιάζει διαφορές.
ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Asus TUF Gaming F15 - i5 - 16GB RAM - 512GB SSD
Asus TUF Gaming F15 - i5 - 16GB RAM - 512GB SSD
650,00€
- Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
- Κωδικός Προϊόντος: 7541
- SKU: SKU7541
- Κατηγορία: Μεταχειρισμένο/Used
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 15.6" |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Μοντέλο | Core i5 - 12500Η |
| Ταχύτητα | 2.50GHz |
| Γενιά | 12η |
| Αριθμός Πυρήνων | 12 |
| Μνήμη | |
| Μέγεθος | 16GB |
| Τύπος | DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | |
| Χωρητικότητα | 512GB |
| Τύπος | SSD |
| Κάρτα Γραφικών | |
| Κατασκευαστής | Nvidia |
| Μοντέλο | GeForce RTX 3050 |
| Μνήμη | Αυτόνομη - 4GB |
| Πολυμέσα | |
| Κάμερα | Ναι |
| Οπτικό μέσο | Όχι |
| Δίκτυα | |
| WiFi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Ethernet | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | |
| Έξοδοι Εικόνας | HDMI |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 2 |
| Λειτουργικό Σύστημα | |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 |
| Εγγύηση | |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Asus TUF Gaming F15 - i5 - 16GB RAM - 512GB SSD