Grade A
Ενδεικτική φωτο
Η φωτογραφία του προϊόντος είναι ενδεικτική, ενδέχεται να παρουσιάζει διαφορές.
Apple iPhone SE 2020 64GB - White
119,00€
199,00€
- Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
- Κωδικός Προϊόντος: 7540
- SKU: SKUBF6084
- Κατηγορία: Μεταχειρισμένο/Used
Πωλούνται σύμφωνα με το άρθρο 52.
| Κατάσταση | |
| Κατάσταση | Grade A |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 4.7" |
| Ανάλυση | 750 x 1334 |
| Τύπος οθόνης | Retina IPS LCD, 625 nits (typ) |
| Επεξεργαστής | |
| Κατασκευαστής | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| Αριθμός Πυρήνων | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Μνήμη | |
| RAM | 3GB |
| ROM | 64GB |
| Δίκτυα | |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Τεχνολογία | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| Λειτουργικό Σύστημα | |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS 13, upgradable to iOS 26.5 |
| Εγγύηση | |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Κάμερα | |
| Κύρια Κάμερα | Single 12MP |
| Selfie | Single 7MP |
| Μπαταρία | |
| Τύπος | Li-Ion 1821mAh |
| Άλλες Δυνατότητες | |
| GPS | GPS, GLONASS |
Apple iPhone SE 2020 64GB - White