Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB LTE T575
Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB LTE T575
99.00€
250.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7476
- Category: Μεταχειρισμένο/Used
| Display | |
| Size | 8.0" |
| Resolution | 1920 x 1200 |
| Display type | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Processor | |
| Model | Exynos 9810 (10 nm) |
| Number of Cores | Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Memory | |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Networks | |
| SIM | Single SIM |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Technology | GSM / HSPA / LTE |
| Operating System | |
| Operating System | Android 10, upgradable to Android 13, One UI |
| Warranty | |
| Warranty | 6 months |
| Camera | |
| Main Camera | 13MP |
| Selfie | 5MP |
| Battery | |
| Type | Li-Ion 5050mAh |
| Other features | |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB LTE T575