Grade A+
Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 512GB SM934B - Black
1,180.00€
1,400.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7531
- Category: Μεταχειρισμένο/Used
Available Options
Special VAT according to article 45.
| Condition | |
| Condition | Grade A+ |
| Display | |
| Size | 6.9" |
| Resolution | 1440 x 3120 |
| Display type | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| Processor | |
| Model | Qualcomm SM8850-1-AD Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| Number of Cores | Octa-core (2x4.74 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Memory | |
| RAM | 12GB |
| ROM | 512GB |
| Networks | |
| SIM | Dual SIM |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| Technology | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Operating System | |
| Operating System | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Warranty | |
| Warranty | 6 months |
| Camera | |
| Main Camera | Quad 200MP + 10MP + 50MP + 50MP |
| Selfie | 12MP |
| Battery | |
| Type | Li-Ion 5000mAh |
| Other features | |
| GPS | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 512GB SM934B - Black