Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Medion Erazer X7855 - i7 - 16GB RAM - 256SSD
Medion Erazer X7855 - i7 - 16GB RAM - 256SSD
599.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7170
- Category: Ανακατασκευή/Refurbished
Special VAT according to article 45.
| Display | |
| Size | 17.3" |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor | |
| Manufacturer | Intel |
| Model | Core i7 - 7700HQ |
| Clockspeed | 2.80GHz |
| Generation | 7th |
| Number of Cores | 4 |
| Memory | |
| Size | 16GB |
| Type | DDR4 |
| Hard Drive | |
| Size | 256GB |
| Type | SSD |
| Graphics Card | |
| Manufacturer | NVidia |
| Model | GeForce GTX 1060 |
| Memory | Dedicated - 6GB |
| Multimedia | |
| WebCam | Yes |
| Optical Drive | No |
| Networks | |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Connectivity | |
| Display Output | mini DisplayPort |
| USB 3.0 | 4 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 1 |
| Operating System | |
| Operating System | Windows 10 |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
Medion Erazer X7855 - i7 - 16GB RAM - 256SSD