Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Lenovo Ideapad S145 - i3 - 12GB RAM - 512GB SSD
Lenovo Ideapad S145 - i3 - 12GB RAM - 512GB SSD
270.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7482
- SKU: SKU7482
- Category: Ανακατασκευή/Refurbished
| Display | |
| Size | 15.6" |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor | |
| Manufacturer | Intel |
| Model | Core i3 - 1005G1 |
| Clockspeed | 1.20GHz |
| Generation | 10th |
| Number of Cores | 2 |
| Memory | |
| Size | 12GB |
| Type | DDR4 |
| Hard Drive | |
| Size | 512GB |
| Type | SSD |
| Graphics Card | |
| Manufacturer | Intel |
| Model | UHD Graphics |
| Memory | Shared |
| Multimedia | |
| WebCam | Yes |
| Optical Drive | No |
| Networks | |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet | No |
| Connectivity | |
| Display Output | HDMI |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| Operating System | |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
Lenovo Ideapad S145 - i3 - 12GB RAM - 512GB SSD