Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Lenovo Chromebook 14e - 4GB RAM - 32GB SSD
Lenovo Chromebook 14e - 4GB RAM - 32GB SSD
99.00€
299.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7473
- Category: Ανακατασκευή/Refurbished
| Display | |
| Size | 14" |
| Resolution | 1536x864 |
| Processor | |
| Number of Cores | 2 |
| Memory | |
| Size | 4GB |
| Type | DDR3 |
| Hard Drive | |
| Size | 32GB |
| Type | SSD |
| Graphics Card | |
| Memory | Shared |
| Multimedia | |
| WebCam | Yes |
| Optical Drive | No |
| Networks | |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet | No |
| Connectivity | |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 2 |
| Operating System | |
| Operating System | Chrome OS |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
Lenovo Chromebook 14e - 4GB RAM - 32GB SSD