Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Huawei Matebook 13 - i5 - 8GB RAM - 256GB SSD - Touch
Huawei Matebook 13 - i5 - 8GB RAM - 256GB SSD - Touch
290.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7479
- SKU: SKU7479
- Category: Ανακατασκευή/Refurbished
Special VAT according to article 45.
| Display | |
| Size | |
| Resolution | 2160 x 1440 |
| Processor | |
| Manufacturer | Intel |
| Model | Core i5 - 8265U |
| Clockspeed | 2.00GHz |
| Generation | 8th |
| Number of Cores | 4 |
| Memory | |
| Size | 8GB |
| Type | DDR4 |
| Hard Drive | |
| Size | 256GB |
| Type | SSD |
| Graphics Card | |
| Manufacturer | Intel |
| Model | UHD Graphics |
| Memory | Shared |
| Multimedia | |
| WebCam | Yes |
| Optical Drive | No |
| Networks | |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet | No |
| Connectivity | |
| Display Output | HDMI |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 2 |
| Operating System | |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
Huawei Matebook 13 - i5 - 8GB RAM - 256GB SSD - Touch