Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Dell Inspiron 5415 - Ryzen 5 - 8GB RAM - 256GB SSD
Dell Inspiron 5415 - Ryzen 5 - 8GB RAM - 256GB SSD
360.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7515
- SKU: SKU7515
- Category: Μεταχειρισμένο/Used
Special VAT according to article 45.
| Display | |
| Size | 14" |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor | |
| Manufacturer | AMD |
| Model | Ryzen 5 - 5500U |
| Clockspeed | 2.10GHz |
| Number of Cores | 6 |
| Memory | |
| Size | 8GB |
| Type | DDR4 |
| Hard Drive | |
| Size | 256GB |
| Type | SSD |
| Graphics Card | |
| Manufacturer | AMD |
| Model | Radeon HD |
| Memory | Shared |
| Multimedia | |
| WebCam | Yes |
| Optical Drive | No |
| Networks | |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet | No |
| Connectivity | |
| Display Output | HDMI |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 1 |
| Operating System | |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
Dell Inspiron 5415 - Ryzen 5 - 8GB RAM - 256GB SSD