Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Apple MacBook Air 13 - i5 - 8GB RAM - 512GB SSD
Apple MacBook Air 13 - i5 - 8GB RAM - 512GB SSD
360.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7520
- SKU: SKU7520
- Category: Μεταχειρισμένο/Used
| Display | |
| Size | 13.3" |
| Resolution | 2560 x 1600 Retina |
| Processor | |
| Manufacturer | Intel |
| Model | Core i5-1030NG7 |
| Clockspeed | 1.1GHz |
| Generation | 10th |
| Number of Cores | 4 |
| Memory | |
| Size | 8GB |
| Type | DDR4 |
| Hard Drive | |
| Size | 512GB |
| Type | SSD |
| Graphics Card | |
| Manufacturer | Intel |
| Model | Iris Plus |
| Memory | Shared |
| Multimedia | |
| WebCam | Yes |
| Optical Drive | No |
| Networks | |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet | No |
| Connectivity | |
| Display Output | Thunderbolt |
| USB 3.0 | 0 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 2 |
| Operating System | |
| Operating System | Mac OS Sequoia |
| Series | |
| Identifier | 2020 |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
Apple MacBook Air 13 - i5 - 8GB RAM - 512GB SSD