Grade A+
Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
Apple iPhone 17 Pro Max 256GB - Deep Blue
1,270.00€
1,500.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7493
- Category: Εκθεσιακό/Sample
Special VAT according to article 45.
| Condition | |
| Condition | Grade A+ |
| Display | |
| Size | 6.9" |
| Resolution | 1320 x 2868 |
| Display type | LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ), 1600 nits (HBM), 3000 nits (peak) |
| Processor | |
| Model | Apple A19 Pro (3 nm) |
| Number of Cores | Hexa-core (2x4.26 GHz + 4x2.60 GHz) |
| Memory | |
| RAM | 12GB |
| ROM | 256GB |
| Networks | |
| SIM | Single SIM |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, hotspot |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| Technology | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Operating System | |
| Operating System | iOS 26.4 |
| Warranty | |
| Warranty | 6 months |
| Camera | |
| Main Camera | Triple 48MP+48MP+48MP |
| Selfie | 18 MP multi-aspect, f/1.9, 20mm (ultrawide), PDAF |
| Battery | |
| Type | Li-Ion 4823mAh |
| Other features | |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC |
Apple iPhone 17 Pro Max 256GB - Deep Blue