Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Apple iPad 10.2 (2020) - 128GB WiFi
Apple iPad 10.2 (2020) - 128GB WiFi
300.00€
- Stock: In Stock
- Product code: 7528
- Category: Μεταχειρισμένο/Used
| Display | |
| Size | 10.2" |
| Resolution | 1620 x 2160 |
| Display type | Retina IPS LCD, 500 nits (typ) |
| Processor | |
| Model | Apple A12 |
| Number of Cores | Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Memory | |
| RAM | 3GB |
| ROM | 128GB |
| Networks | |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, EDR, LE |
| Technology | WiFi |
| Operating System | |
| Operating System | iOS 18.1 |
| Warranty | |
| Warranty | 6 months |
| Camera | |
| Main Camera | 8MP |
| Selfie | 1.2MP |
| Battery | |
| Type | Li-Ion |
Apple iPad 10.2 (2020) - 128GB WiFi