Ενδεικτική φωτο
The photo of the product is indicative, it may show differences.
SHORT DESCRIPTION
Acer Chromebook R CB5-312T - 4GB RAM - 64GB SSD - Touch
Acer Chromebook R CB5-312T - 4GB RAM - 64GB SSD - Touch
150.00€
- Stock: 2-3 Days
- Product code: 7015
- Category: Μεταχειρισμένο/Used
| Display | |
| Size | 13.3" Touchscreen |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor | |
| Manufacturer | MediaTek |
| Model | MT8173c |
| Clockspeed | 2.10GHz |
| Number of Cores | 4 |
| Memory | |
| Size | 4GB |
| Type | DDR3 |
| Hard Drive | |
| Size | 64GB |
| Type | SSD |
| Graphics Card | |
| Manufacturer | Imagination Technologies |
| Model | PowerVR GX6250 |
| Memory | Shared |
| Multimedia | |
| WebCam | Yes |
| Optical Drive | No |
| Networks | |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet | No |
| Connectivity | |
| Display Output | HDMI |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 0 |
| Type C | 1 |
| Operating System | |
| Operating System | Chrome OS |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
Acer Chromebook R CB5-312T - 4GB RAM - 64GB SSD - Touch